WARSZTATY INDYWIDUALNE

PLENER - dwudniowe

Program warsztatów dostosowujemy specjalnie do Twoich potrzeb, po przeprowadzeniu wstępnych rozmów.

POSTARAMY SIĘ w przeciągu TYCH dwóch dni - na spokojniE nauczyć cię jak wydobyć sielskość i magię z twoich fotografii. Jak ułatwić sobie pracę oraz jak być powtarzalnym.

czekać na ciebie będą NASTĘPUJĄCE etapy:

DZIEŃ 1

- Spotkamy się przy kawie i ciachu, przy której porozmawiamy o TWOIM PORTFOLIo, o tym NA JAKIM ETAPIE SWOJEJ FOTOGRAFICZNEJ DROGI JESTEŚ. Poruszymy temat inspiracji, kompozycji kolorów, JAK PRZYGOTOWAĆ KLIENTA DO SESJI? Jak rozmawiać z klientem aby podczas sesji czuł się swobodnie?

- NASTĘPNIE PRZEJDZIEMY DO ZAGADNIEŃ SPRZĘTOWYCH - APARAT, OBIEKTYW, USTAWIENIA, PHOTOSHOP, CAMERA RAW, ADOBE BRIDGE, MONITOR, komputer, zarządzanie kolorem.

- PRZYGOTOWANIA DO SESJI - REKWIZYTY, STYLIZACJE, JAK SZUKAĆ PLENERÓW?

- PRZERWA NA OBIAD

- Plener z modelką/MODELKAMI - najpierw zobaczySZ jak wygląda tworzenie kadru od a do z. Poruszymy temat - JAK ZROBIĆ DOBRE ZDJECIE JUŻ NA ETAPIE NACIŚNIĘCIA SPUSTU MIGAWKI. KADROWANIE. SZUKAMY ŚWIATŁA - USTAWIAMY APARAT. POKAZUJEMY JAK PRACOWAĆ Z MODELKĄ - OBYTĄ PRZED OBIEKTYWEM, JAK I TĄ MNIEJ. PLENER o ZŁOTEJ GODZINIE

DZIEŃ 2

- OMÓWIENIE ZDJĘĆ ZE SESJI przy kawie i ciastku

- OBRÓBKA - WYWOŁANIE ZDJĘCIA W CAMERA RAW - OBRÓBKA W PHOTOSHOP CC - KROK PO KROKU - BEZ UŻYCIA AKCJI KOMERCYJNYCH I PŁATNYCH PLUGINÓW - DO OBRÓBKI UŻYJEMY MOICH AUTORSKICH AKCJI I TE AKCJE OTRZYMACIE DO POBRANIA - POKAŻEMY DO CZEGO UŻYWAMY ADOBE BRIDGE, JAK KORZYSTAĆ ŚWIADOMIE Z AKCJI - NAPISZEMY WŁASNE AKCJE i PRESETY DO ACR

-PODSUMOWANIE - typowe q&A 🙂

- ZAKOŃCZENIE - BoiSZ się że nie zapamiętaSZ wszystkiego ? całość edycji będzie nagrywana i dostanieSZ ją w formie materiału wideo po warsztatach.

- CZAS - OK. 14 GODZIN

- WSPARCIE online powarsztatowe

CENA - 2400zł

Kilka ważnych informacji!

w dniu warsztatów otrzymasz do podpisania umowę lojalnościową zabraniającą prowadzenia szkoleń przez okres dwóch lat.
OBIAD JEST W CENIE WARSZTATÓW.
noceleg nie jest wliczony w cenę.
OFERTA SKEROWANA JEST DLA FOTOGRAFÓW mieszkających +30km od rydułtów