Poradnik sesji ciążowej w stylu Glamur

Sesję ciążową najlepiej wykonać ok. siódmego – ósmego miesiąca ciąży.
Na sesję ciążową w stylu glamur – casual zabieramy ze sobą coś pasującego do klimatu sesji typowo kobiecej – np. sukienkę, luźny sweter, rozpinaną koszulę, ramoneskę, marynarkę, narzutkę bądź satynowy lub jedwabny szlafrok. Bardzo dobrze w przypadku takiej sesji sprawdzają się body.
Przejrzyj zatem dobrze swoją szafę, wybierz z niej coś extra, ale niech to będą rzeczy, w których czujesz się dobrze. A jeśli nic nie znajdziesz, zabierz przyjaciółkę na małe zakupy, wspólnymi siłami z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego.
Dobrym rozwiązaniem są również jeansy + rozpięta koszula, czy klasyczne spodnie i marynarka.
Dla odważniejszych pań … ulubiona bielizna – również może być częścią stylizacji.
Polecam aby przyszła Mama wykonała mocniejszy makijaż niż ten na co dzień. Polecam skorzystanie z wizażystki, która doskonale wie jak uwydatnić Wasze piękno a jednocześnie wykona makijaż typowo fotograficzny. Warto również zadbać o uczesanie czy manicure.
Polecamy również o zadbanie o bieliznę – najlepiej w kolorze biały i czarnym.
Nakrycia głowy, biżuteria – jak najbardziej 🙂
To co zabierzecie na sesję – będzie doskonałym uzupełnieniem naszej garderoby – z której oczywiście będziecie mogli również skorzystać 😉

Gdzie szukać inspiracji ?

WYSTARCZY WPISAĆ W WYSZUKIWARKĘ GOOGLE:
„SESJA CIĄŻOWA GLAMOUR”
„SESJA CIĄŻOWA W STUDIO”
I ZNAJDZIECIE MNÓSTWO INSPIRACJI 🙂 OCZYWIŚCIE ZAWSZE MOŻECIE SKORZYSTAĆ Z NASZEJ POMOCY – NAPISZCIE, WYŚLIJCIE ZDJĘCIA SWOJEJ GARDEROBY – Z PRZYJEMNOŚCIA POMOŻEMY – DORADZIMY!!!

*POWYŻSZE ZDJĘCIA ZOSTAŁY ZACZERPNIĘTE Z INTERNETU – NIE SĄ NASZGO AUTORSTWA !!!