PORTRET FINE ART

Czym jest portret w stylu Fine Art ?

Artystyczna fotografia portretowa to rodzaj zdjęć, które nie mają sztywnych reguł. Przy fotografii artystycznej dużą rolę odgrywa wizja fotografa. Tak naprawdę, zdjęcia powstają najpierw w głowie, tam wszystko się zaczyna.
Fotografia fine-art charakteryzuje się kilkoma regułami, takimi jak poza,  odpowiedni dobór oświetlenia, które modeluje zdjęcie i buduje elegancki portret. dużą rolę odgrywa makijaż i kostium. TAK – makijaż – nawet u dziecka. oczywiście nie jest to typowy makijaż który wykonuje się na różne okazje okolicznościowe czy sesje typu glamur, lecz lekki typowo fotograficzny mający na celu podkreślić to co najlepsze u fotografowanej osoby. Te elementy mają wpływ na końcowy efekt sesji, nadają zdjęciu klimatu. 

PORTRET FINE ART TO PRZEDEWSZYSTKIM DOSKONAŁA PAMIĄTKA – NA CAŁE ŻYCIE !!!

Dla kogo są sesje Fine Art ?

BARDZO CHCIELIBYŚMY NAPISAĆ ŻE DLA WSZYSTKICH. NIESTETY NIE DO KOŃCA – PRZEDEWSZYSTKIM PRZY TEGO TYPIE PORTRECIE WYMAGANA JEST BARDZO DUŻA CIERPLIWOŚĆ MODELA / MODELKI. PRZYGOTOWANIA DO SESJI MOGĄ OKAZAĆ SIę ZA DŁUGIE DLA MAŁEGO DZIECKA – WYKONANIE MAKIJAŻU / UŁOŻENIE WŁOSKÓW, UBIERANIE / PRZEBIERANIE, STYLIZOWANIE, JAK SAMO WYKONANIE ZDJĘCIA. NIERAZ ZDARZA SIĘ ŻE SAMO POZOWANIE W BEZRUCHU JEST WRĘCZ NIEMOŻLIWE DLA 4 LATKA, JUŻ NIE WSPOMINAJĄC O DZIECIACH MŁODSZYCH. DLATEGO REKOMENDOWANYM PRZEZ NAS WIEKIEM JEST MIN. 6 LAT. BARDZO CZĘSTO ZADAJCIE RÓWNIEŻ PYTANIA CZY TE PORTRETY TO TYLKO DLA DZIEWCZYNEK? OCZYWIŚCIE ŻE NIE! cHŁOPCZYKI – MNIEJSI CZY WIĘKSI SĄ BARDZO MILE WIDZIANI. TAKŻE PODSUMOWUJĄC – DLA KAŻDEGO, ALE POWYŻEJ 6 ROKU ŻYCIA.

Jak zarezerwować dla siebie termin na sesję Fine Art ?

oczywiście po uprzednim kontakcie z nami i wyborze terminu - Rezerwacja sesji następuje po wpłaceniu zadatku, w wysokości 100zł na konto bankowe:

23 1050 1403 1000 0092 4814 7135

FOTO ADI Adrian Polok
Osiedle Orłowiec 73/2,
44-280 Rydułtowy

tytułem: imię, nazwisko oraz data sesji

* pozostałą część płacimy gotówką w dniu sesjI

Jak przygotować się do sesji Fine Art ?

Jak już wcześniej pisaliśmy -bardzo ważnym elementem jest stylizacja, makijaż oraz fryzura. doskonale zdajemy sobie sprawę że wielu z was uzna że może sam się uczysać i pomalawać. niestety zbyt mocny lub zbyt słaby makijaż może się okazać nietrafiony i uciążliwy dla nas w trakcie postprodukcji portretu. dlatego mając odpowiednia wiedzę i wizję jak będzie przebigać sesja – makijaż oraz uczesanie pozostawcie w naszym zakresie. dlatego w waszym zakresie to: umyć włoski dzień przed planowaną sesją, oraz nie spinać ich w gumkę czy robić warkoczów lub innych koków. przyjechać do nas bez makijażu. poznokcie: jeśli chodzi o wasze pociechy bardzo prosimy o nie malowanie paznokci lakierami i prosimy o przycięcie oraz aby były poprostu ŁADNE I czyste. jeśli chodzi o fine art kobiecy i paznokcie – wiele z was mają wykonany manicure – nie jest on żadną przeszkodą, pod warunkiem jak kolor lakieru jest jaknajbardziej zbliżony do naturalnej barwy paznokci – dlatego prosimy aby tego dopilnować, aby paznokcie nie odwarcały uwagi od osoby fotografowanej. ważne jest również dopilnowanie waszych pociech aby w dzien sesji nie posiadały żadnych tymczasowych tatuaży czy popisanych rączek.

Jakie są pakiety oraz co zawierają ?

PAKIET BRONZE

– MAKIJAŻ fotograficzny

- fryzura

- 1 stylizacja

- 1 zdjęcie po obróbce

- 1 ODBITKA W FORMACIE 30X40

- 1 ZDJĘCIE W FORMIE CYFROWEJ

- cena 200ZŁ -
PAKIET SILVER

– MAKIJAŻ fotograficzny

- fryzura

- MAX. 2 stylizacjE

- 3 zdjęcie po obróbce

- 3 ODBITKI W FORMACIE 30X40

- 3 ZDJĘCIA W FORMIE CYFROWEJ

- JEDNA OSOBA

- cena 500ZŁ -
PAKIET GOLD

– MAKIJAŻ fotograficzny

- fryzura

- MAX. 3 stylizacjE

- 5 zdjęĆ po obróbce

- 5 ODBITEK W FORMACIE 30X40

- 5 ZDJĘĆ W FORMIE CYFROWEJ

- JEDNA OSOBA

- cena 700ZŁ -
W PRZYPADKU CHĘCI SFOTOGRAFOWANIA 2 / 3 LUB WIĘCEJ OSÓB W RAMACH PAKIETU SILVER LUB GOLD – WIĄŻE SIĘ Z DOD. OPŁATĄ ZA OSOBNY MAKIJAŻ ORAZ UCZESANIE W KWOCIE 75ZŁ ZA DODATKOWĄ OSOBĘ.
wAŻNĄ INFORMACJĄ JEST FAKT, IŻ ZDJĘCIA JAKIE OTRZYMUJECIE TO TYLKO TE KTÓRE WYBIERZECIE PAŃSTWO DO OBRÓBKI I SĄ PODDANE POSTPRODUKCJI. POZOSTAŁE PLIKI ZOSTAJĄ PRZEZ NAS NA TRWAŁE USUNIĘTE I NIE MA MOŻLIWOŚCI OTRZYMANIA SUROWYCH PLIKÓW - CZYLI PRZED POSTPRODUKCJĄ.
ABY ZAGWARANTOWAĆ WAM 100% SATYSFAKCJI Z OTRZYMANEGO PORTRETU - OCZYWIŚCIE UMOŻLIWIMY WAM SAMODZIELNY WYBÓR ZDJĘCIA JAKIE BĘDZIE PODDANE POSTRODUKCJI. PO SESJI STWORZYMY DLA WAS SPECJALNĄ GALERIĘ ZDJĘĆ - WSTĘPNIE WYSELEKCJONOWANYCH POD KĄTEM OSTROŚCI I POPRAWNOŚCI OŚWIETLENIA - I TO WŁAŚNIEJ Z NIEJ BĘDZIECIE MOGLI WYBRAĆ SWÓJ WYMARZONY PORTRET.